Agentura VĚTRNÍK, s.r.o. , Nerudova 7, Brno
logo
Kurzy a přednášky
Návštěvní služba
Lessons for English speaking   
Hlídání dětí
Malý průvodce
Ceník
Prodej pomůcek

Aktuality:

18.11.2008 proběhla aktualizace termínů přednášek a kurzů.

Zveme všechny zájemce o naše přednášky a kurzy na informativní schůzku, která se koná ve středu 17.12.2008 od 19:00 v našich prostorách.
Porodní asistentka Blanka Čermáková vydala knihu. Více informací o knize čtěte zde.obal

Speciální nabídka: dárkový šek


Informace pro klientky zdravotní pojišťovny METAL-Aliance ( 217 ) - od 01.09.2007 uzavřela ZPMA smlouvu s Agenturou Větrník,s.r.o. a přispívá svým klientkám na psychoprofylaktickou přípravu k porodu , ke kojení a k péči o novorozence.Vážené maminky, přijďte si zacvičit po porodu - těšíme se na Vás! Více informací zde.

Informace pro maminky: Udržujete nadále mezi sebou kontakt a nemáte se kde setkávat? Můžete u nás! Nabízíme vám prostory v pátek odpoledne nebo v sobotu dopoledne. Více informací na tel. čísle 541552211 .

 

 

 

 

zpět

      Milé maminky a děti, vítejte ve Větrníčku!

Větrníček je rytmicko pohybové cvičení na fit-balech,se zařazením prvků tance,spoustou básniček a říkadel.

Děti jsou rozděleny do skupinek podle věku, ale také podle jejich dosavadních možností a zájmu pracovat v kolektivu. Cvičení kojenců (3 měsíce až 1 rok) probíhá odlišným způsobem než cvičení batolat(1-3 roky).
Lekce trvá 60 minut. U kojenců se pracuje zprvu jen 30 minut a dalších 30 minut se lektorka věnuje cvičení s matkou, zaměřené na problémové partie bříška, zadečku a stehen. S batolaty se pracuje 45 minut a posledních 15 minut mají děti jen pro sebe. Je to pro ně taková odměna za jejich spolupráci. Ovšem občas se vyskytnou situace, kdy děti nejsou schopny udržet pozornost celou tři čtvrtě hodinu, pak se volí náhradní program. Našim cílem není děti unudit,nebo dokonce vyčerpat. Naopak. Cvičením a říkadly se snažíme děti motivovat a zaujmout. Jak děti, tak maminky by měly z cvičení odcházet dobře naladěné a příjemně unavené.
Větrníček je cvičení maminek s dětmi, tzn., že lektorka je zde opravdu zprostředkovatelem mezi maminkou ( tatínkem) a batoletem.Cvičitelka ráda zodpoví vaše dotazy. Na cvičení si vezměte s sebou pohodlné oblečení, ponožky či piškoty, pití, jídlo.
 
Takže, drahé maminky, nebojte se kolektivu a zajděte se k nám podívat. Najdete zde nejen informace týkající se výživy a růstu vašeho dítěte, ale příjemnou společnost a přátelství.
Těšíme se na Vás!
 
 
kdy poznámka
1x týdně v termínech:
PO,ÚT,ST,ČT,PÁ (9:00-10:00 nebo 10:30-11:30)

Přihlásit se se svým děťátkem do cvičení můžete během celého roku.

Aktuální zápis probíhá od 1.9.2007 do 5.9.2007 od 9:30 do 11:30.

Cena permanentky je 400,- Kč na 5 vstupů s trváním 6 týdnů.
Cvičení vedou proškolené instruktorky na kojenecké a batolecí období.
Maminky, těšíme se na Vás a Vaše děti a věříme, že se Vám u nás bude líbit, tak, jako 126 kojencům a batolatům s jejich maminkami ve školním roce 2007/2008 :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google hledání:

Hledat v textech:

zpět nahoru na úvod
Webdesign, nyní: , Počítadlo:
29.06.2008